Loading

Godlo KSMKatolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Opiekun:

Spotkania: w każdy piątek, godz. 19.00

 

 Nasi drodzy Przyjaciele,

 

jesteśmy grupą młodych ludzi zrzeszonych w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży. W każdy piątek o godzinie 19. spotykamy się w salce parafialnej przy ulicy Franciszkańskiej. 

Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy młodzi, piękni i zakochani! J Każdy z nas znalazł miłość swojego życia, bez której nie potrafi już żyć i z którą wiąże całe swoje życie! Jesteśmy wszyscy szaleńczo zakochani w Jezusie i chcemy, żebyś Ty także poznał piękno tej miłości! KSM daje możliwość częstych i intensywnych spotkań z Oblubieńcem. Każde spotkanie rozpoczynamy bowiem od krótkiego sam na sam z Panem podczas uwielbienia Go w Najświętszym Sakramencie. Następnie, przy herbatce, w miłej, przyjaznej atmosferze, umocnieni łaską Ducha Świętego, pogłębiamy naszą wiedzę na temat Pana, uczestnicząc w formacji. Nasza grupa stara się bardzo aktywnie włączać w życie parafii, dlatego nuda i rutyna nie grożą nam z całą pewnością!

Jak tego doświadczyć?

Przyjdź do nas i przekonaj się, jak działa Pan, jak zaraża Swoją radością i miłością. Pozwól Mu na to, by zmieniał Twoje życie tak, jak zmienia nasze! Zaryzykuj i otwórz dla Niego serce! Nic nie tracisz, a możesz otrzymać od Niego łaski i cuda, których sam się nawet nie spodziewasz!

Jeśli chcesz swoją chrześcijańską radością dzielić się z innymi, jeśli chcesz poznać Boga i siebie samego, jeśli masz ochotę zaprzyjaźnić się z nowymi, ciekawymi osobami – dołącz do nas!

Jeśli chcesz aktywnie i świadomie przeżyć i wykorzystać czas swojej młodości – dołącz do nas!

Jeśli chcesz z młodzieńczym zapałem podejmować wszelkie wyzwania i uczyć się na wezwanie Chrystusa zawsze odpowiadać TAK – dołącz do nas, a nauczymy się tego razem!

Zapraszamy i czekamy właśnie Ciebie!

„Nie wstydźcie się waszych ideałów – wręcz przeciwnie, głoście i brońcie ich!
Liczy na was Chrystus, liczy na was Pani Jasnogórska, liczy na was Kościół.
Liczy na was Polska! Właśnie jako KSM.”

Jan Paweł II 15 IV 1995 – ogólnopolska pielgrzymka KSM do Rzymu

1464256
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
184
378
2914
1391431
10847
22948
1464256
Twoje IP: 35.173.47.43
Data/Godzina: 2019-09-21 11:11:21